Študentski svet Fakultete za strojništvo 2017/18

Predsednik študentskega sveta 1. letnika FS UM

Simon Vuk

Mail: simon.vuk@student.um.si

Telefon: 040 492 989

Facebook LinkendIn

Član študentskega sveta 1. letnika FS UM

Tomaž Raduha

Mail: tomaz.raduha@student.um.si

Telefon: 040 165 220

Facebook LinkendIn

Predsednik študentskega sveta 2. letnika FS UM

Matej Halas

Mail: matej.halas@student.um.si

Telefon:031 489 389

Facebook LinkendIn

Član študentskega sveta 2. letnika FS UM

Jernej Kiš

Mail:jernej.kis@student.um.si

Telefon:031 561 680

Facebook LinkendIn

Član študentskega sveta 2. letnika FS UM

Peter Somi

Mail: peter.somi@student.um.si

Telefon:031 561 680

Facebook LinkendIn

Predsednik študentskega sveta 3. letnika FS UM

Blaž Sarjaš

Mail: blaz.sarjas@student.um.si

Telefon:030 308 059

Facebook LinkendIn

Član študentskega sveta 3. letnika FS UM

Mitja Donko

Mail:mitja.donko1@student.um.si

Telefon:031 469 406

Facebook LinkendIn

Član študentskega sveta 3. letnika FS UM

Jani Humar

Mail: jani.humar@student.um.si

Telefon:041 380 896

Facebook LinkendIn

Predsednica študentskega sveta 4. letnika FS UM

Laura Kalšek

Mail:laura.kalsek@student.um.si

Telefon:040 605 995

Facebook LinkendIn

Član študentskega sveta 4. letnika ŠS FS UM

Andrej Oprčkal

Mail: andrej.oprckal@student.um.si

Telefon: 041 926 669

Facebook LinkendIn

Predsednica študentskega sveta 5. letnika FS UM

Bea Mihelič Vastl

Mail:bea.mihelic@student.um.si

Telefon:040 385 188

Facebook LinkendIn

Član študentskega sveta 5. letnika ŠS FS UM

Damjan Vetrih Lapornik

Mail: damjan.vetrih@student.um.si

Telefon: 031 423 753

Facebook LinkendIn

Članica študentskega sveta 5. letnika ŠS FS UM

Anja Zagorc

Mail:anja.zagorc@student.um.si

Telefon:070 713 362

Facebook LinkendIn

Predsednica študentov absolventov ŠS FS UM

Monika Hudournik

Mail:monika.hudournik@student.um.si

Telefon:070 526 820

Facebook LinkendIn

Član študentov absolventov ŠS FS UM

Teodor Varga

Mail:teodor.varga@student.um.si

Telefon:040 978 380

Facebook LinkendIn

Predsednik doktorskih študentov ŠS FS UM

Nejc Novak

Mail: nejc.novak5@um.si

Telefon: 041 972 870

Facebook LinkendIn

Član doktorskih študentov ŠS FS UM

Primož Štefane

Mail: primoz.stefane2@um.si

Telefon: 041 431 092

Facebook LinkendIn